קודים אתיים במערכת החינוך

קוד אתי מועצת הנוער אשקלון

מועצת הנוער של אשקלון, השיקה ב- 2011 קוד אתי של מועצת הנוער באשקלון. את כתיבת הקוד האתי הנחה וליווה ד"ר שי נחושתאי מנהל מרכז האתיקה במכללה לאיכות השלטון.
לצפייה בקוד האתי

קוד אתי בחטיבת הביניים נחשון, חבל מודיעין

בשנת 2011 הושק הקוד האתי של מועצת התלמידים בחטיבת נחשון. תהליך הלימוד נעשה במעגלי מורים, הורים ותלמידים ומועצת התלמידים. את כתיבת הקוד הובילה מועצת התלמידים של חטיבת נחשון בליווי ד"ר שי נחושתאי, מנהל מרכז האתיקה של המכללה לאיכות השלטון. 
לצפייה בקוד האתי של חטיבת נחשון

קוד אתי בבית ספר ממ"ד "מעלות משולם", רחובות

תהליך הלימוד וההטמעה של הקוד האתי של בית הספר הממלכתי דתי "מעלות משולם" ברחובות נמשך שנתיים , שבמהלכן הספיקו ההורים, המורים, התלמידים ונציגי הקהילה ללמוד אתיקה, לחוות באמצעות אזרחות פעילה ביצוע מיזם הקשור לאתיקה סביבתית שזכה להכרת שיא גינס- כדור הארץ הגדול ביותר בעולם ממחזור נייר וליצור קוד אתי מערכתי המושתת על ערכים יהודיים ודמוקרטיים. אחד השיאים של השתלמות המורה היה כתיבת ספר הקוד האתי של בית הספר- לו היה שותף כל הצוות הפדגוגי. את התהליך ליוותה והנחתה יחד עם המכללה לאיכות השלטון, אסתר הלוי.

קוד אתי קבוצת מנהיגות "קפה אתיקה"

קבוצת המנהיגות "קפה- אתיקה", יצרה את הקוד האתי כבסיס לפעילותה עם בני נוער וילדים בקרית גת. כמנהיגים וכנותני שירות לקהילות הצעירות, מצאה קבוצת המנהיגות נחיצות לקביעת נורמות התנהגות מחייבות של כל חניכי קבוצת המנהיגות קפה- אתיקה.

קוד אתי הפנימייה הצבאית, חיפה

.לאחר כשנתיים של תהליכי לימוד של אתיקה ומנהיגות ערכית בפנימייה הצבאית בחיפה, הושק קוד אתי של חניכי הפנימייה שנכתב בהנחיית ד"ר שי נחושתאי
לעיון בקוד האתי של הפנימייה הצבאית 

קוד אתי לחיים משותפים בעכו

קבוצת מנהיגות משותפת מאורט דרסקי ואורט חילמי - שפאעי, כתבו קוד אתי לחיים משותפים בעכו. את כתיבת הקוד הנחתה זהבה חן. הקוד האתי נכתב בעברית וערבית ויהווה מצע ערכי להתנהלות קבוצות מנהיגות בעכו.
לכרזת הקוד האתי 

 לכתבה על השקת הקוד בלשכת ראש העיר

קוד אתי ב"מעלות משולם, רחובות

קוד אתי חטיבת נחשון חבל מודיעין

מועצת נוער אשקלון

קוד בפנימייה הצבאית

Clearfix
Clearfix